Renginiai

konferencija netobula moteris
konferencija netobula moteris

 Trečioji konferencija - 

(Ne)Tobula moteris. Kur slypi tavo karūna

Konferencijos "(Ne)Tobula moteris" tikslas- nuolat "siųsti žinutes" moterims apie atsipalaidavimą, meilę ir ištikimybę sau, vidinę ir išorinę laimę, pasitikėjimą savimi ir pasauliu bei didžiules galimybes, kurios slypi kiekvienoje iš mūsų.

Apie mus rašo spaudoje! Konferencijos atgarsiai ir atsakymai "Kaip moteriai atrasti savo karūną?" straipsnyje: https://bit.ly/33ystlW


Miesto šventės - sijonuota vasara 2019 

Išvesk suknelę pasivaikščioti... Panevėžyje!

Renginys atviras ir NEMOKAMAS - kviečiame dalyvauti visas norinčias merginas, moteris, damas. Atsiveskime dukras, seseris, mamas, koleges ir geriausias, smagiausias drauges! Papuoškime savo vasarą ypatingomis akimirkomis. KĄ VEIKSIME?
PANEVĖŽIO Moterys, sieksime REKORDO kartu apjuosdamos rankomis SENVAGĘ taip išreikšdamos mūsų moterų Bendrystę, Palaikymą, Pagarbą, Įkvėpimą ir Meilę.

 Stebuklingas savaitgalis 2019

MOTERYS yra vienybė, jos kūrėjos! Leisk sau tai patirti, leisk sau patikėti, leisk sau išdrįsti gyventi širdimi! O jei jau patikėjai, mes tave sveikiname ir kviečiame į nuostabų savaitgalį SAU!​ 

MES tave kviečiame į pilną patirčių savaitgalį, kai galėsi sau atsakyti į daugybę klausimų, galėsi išgirsti save, pabūti su savimi. 
TU pailsėsi bendraminčių būryje ir galėsi mėgautis buvimu čia ir dabar. Tu mėgausiesi savo tyla, savo priėmimu be jokio vertinimo ir kritikos.