Konferencijos pranešėjai

Žydrūnas Sadauskas 

Knygų, kurios keičia gyvenimo kokybę rašytojas.

Pranešimo tema: Renkiesi mylėti save, tik ar tikrai žinai kaip?

Jei paklausiu žmogaus kokia tema psichologijoje jam yra didžiausia nesąmonė, daugelis, kaip susitarę atsako: meilė sau... SUprantama. Visi apie tai kalba, bet beveik niekas nieko konkrečiai nepasako. Reikia save mylėti ir taškas. Nuo ko pradėti? Ką daryti ir ko ne nepasako niekas. Man pačiam, kažkada, ta tema irgi buvo abstrakti. Kai pradėjau ieškoti ir bandyti pasimatė. kad ten viskas daug paprasčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Išsamiai apie tai konferencijoje "(Ne)Tobula moteris".


 


Adrija Čepaitė-Palšauskienė 

LNDT aktorė, lektorė, gyvų organizacijų fasilitatorė. Įmonių LALAL ir GoForward akademija bendrasavininkė ir kūrėja

Pranešimo tema: Gyvenimo kūrėja: tarnauju ar kuriu?

Yra tik du keliai ir vienas pasirinkimas gyvenime. Stoti į kūrėjo poziciją, bet tam reikia "suaugti", prisiimti atsakomybę už save ir rasti kontaktą su savimi. Arba tarnauti, o tai yra kurti situacijas ir aplinkybes kitiems. Atverti kelius kitiems, bet ne sau. Ko reikia, kad rinktumės kūrėjo kelią? Ar jis toks sudėtingas, kad tik labai nedidelė dalis žmonių jį pasirenka? O gal tiesiog nežinome koks tas pirmas žingsnis?Jūratė Bitinaitė 

Saviugdos programų vedlė, Kundalini jogos ir kvėpavimo mokytoja, asmeninių pokyčių mentorė, tantros ir Jin Shin Jyutsu praktikė ir sertifikuota sveikatos trenerė bei BLOOM bendruomenės įkūrėja.

Pranešimo tema: KLESTĖJIMO KODAI. Santykis su pinigų energija.

Ar dažnai pagalvoji, kaip turėti energijos kasdien keltis ir pasirodyti GYVENIMUI? Kaip iš tikrųjų

turėti sveikatos veikti, dirbti, rūpintis, planuoti laiką sau, šeimai ir aplinkai? Kaip pritraukti finansus

ir juos išlaikyti? O gal nuolat jauti trūkumą (dėmesio, finansų, meilės), esi arba augai konflikte su

vyriškąja energija, galvoji, jog gausa tai tik sunkių darbo pastangų rezultatas? Puikiai Tave suprantu, ilgą laiką pati tame buvau.

Apie tai, kad seksualinė energija gali virsti viso kūno sveikatinimo ir sielos turtinimo priemone, bei

yra skirta aukštesniems tikslams, o ne tik fiziologinius žmonių poreikius tenkinti, Rytų išminčiai

kalbėjo jau prieš kelis tūkstančius metų. Dar senovės kinai tvirtino, kad moterų seksualinė sveikata

yra jų gyvenimo veiklos, sveikatos ir santykių kokybės pagrindas. Vakariečiams šis Menas tapo

pažįstamas palyginus neseniai...Mūsų Seksualinė Energija – ne tik galingiausias mūsų Grožio,

Laimės, Jaunystės bet ir klestėjimo šaltinis. Tik mes Tai turime išmokti valdyti.

Kviečiu Tave patyrinėti savo santykį su pinigų energija.

Susitikimo metu atskleisiu, kaip sukurti pinigų srautą.

Atsakysiu, kodėl energijos tėkmė koreliuoja su atsakomybe ir kodėl pinigai neUŽDIRBAMI, bet SUKURIAMI?

Padėsiu suprasti, kada ir kodėl Gausa atsitraukia nuo mūsų.

Atskleisiu, kaip su tuo susijusi mūsų seksualinė, kūrybinė energija bei ką bendro su klestėjimu turi Kundalini jogos bei sąmoningo kvėpavimo praktikos?

Susitikimo metu su tavimi pasidalinsiu Klestėjimo Kodais, kurie žadina kūrybinę energiją ir kiekvieną įgalina išnaudoti savo prigimtinius gebėjimus, atveria neišsemiamą kūrybinį potencialą, kas padeda kurti savąją realybę ir įgyvendinti slapčiausias svajones.Rimvydas Židžiūnas 

Dvasinis mokytojas, SoulACTION centro bendra-įkūrėjas, knygų ir ugdymo programų autorius.

Pranešimo tema: Meilė ir sąmoningumas šiuolaikinės poros gyvenime!

Kaip meilę ir sąmoningumą įnešti į šiuolaikinės poros gyvenimą? Į santykius su artimu žmogumi galima žiūrėti holistiškai, visuminiu būdu. Apie tai ši paskaita. Kiekviena darnių santykių sudedamoji dalis yra svarbi ir visos detalės turi derėti tarpusavyje. Galima ieškoti stebuklingų meilės "tablečių", kurios išspręs komunikacijos ar rolių pasidalinimo problemas, o galima rasti tvarius sprendimus, kurie stiprina ryšį, pasitikėjimą ir džiaugsmą būti kartu. Atradus šiuos būdus pora išmoksta kurti nuostabų ryšį ir atranda atskleidžiantį gyvenimo būdą būnant kartu.

Tobulėti reikia ne tik profesinėje sferoje, reikia atrasti malonius būdus augti darnių santykių kūrimo sferoje. Šiuolaikinei porai ne visada tinka mūsų tėvų ar senelių puoselėti būdai būti kartu su artimu žmogumi. Mes turime atrasti ir sukurti naujas galimybes mėgautis gyvenimu kartu su mylimu žmogumi. Šioje paskaitoje aš plėsiu požiūrį į santykių kūrimą ir dalinsiuosi praktikomis, kurios moko paversti santykius žaismingu ir kūrybiniu veiksmu.


Giedrė Pūkienė 

Šiuo metu gyvenanti Bali saloje, 2 dukrų mama, "Protui|Kūnui|Sielai", "Studija 365" ir "Džiaugsmo akademijos" įkūrėja.

Knygų "Džiaugsmo Dienoraštis", "Pamąstymai ant suoliuko", "Džiaugsmo Feniksas" autorė.

Patyriminių kelionių Protui|Kunui|Sielai į įvairias pasaulio šalis vedlė. Renginių, seminarų, mokymų, stovyklų organizatorė. Kursų: "Mokausi Džiaugtis", "Pinigų energija", "Mano Norai ir Svajonės", "Skani Moteris", "Jos didenybė MOTYVACIJA", "Dvasinės Skyrybos. Misija įmanoma?", "SAU apie SAVE", "Drąsa gyventi SAVO gyvenimą", "Sielos ekspedicija", "Gyvenimo etapai", vedlė. Nuolatinė Visatos mokinė, savo žinias taikanti praktikoje, besigilinanti Sielogydos, Koučingo, Human Design, NIA, Hipnozės, Tantros, Vedų, Meditacijų lobynuose. Besidalinanti asmeniniuose pokalbiuose "Per MANE išgirsk SAVE."

Pranešimo tema: pasiTIKĖJIMAS. Ar leidi gyvenimui tave stebinti?

Be pasiTIKĖJIMO savimi, bijome PRADĖTI. Svajoti svajojame, bet nieko taip ir nepadarome. Vis laukiame kažkokių specialių technikų kaip pamilti save, kaip išdrįsti, kaip pradėti rodyti save, kad gausa atsivertų. Vis laukiame, kad kažkas kitas padarys už mus, pastums, pareklamuos.

Bet… dažniausiai taip ir nejudame, nes ne tik kad NETIKIME, bet ir nepasiTIKIME.

Pasidalinsiu apie ką man pasiTIKĖJIMAS savimi.


 Oleg Kovrikov 

Žmogus, kuris padeda susigrąžinti gyvenimui spalvas. Per muziką, gamtą, terapiją. Menininkas, kūrėjas, šamanas. 4 nuostabių vaikų tėtis ir Tobulos moters netobulas vyras :)

Gydančios erdvės gamtoje "Pasakų miškas" kūrėjas. Knygos "Tėkmėje" autorius. "Garso kupolo" bei "Patirčių slėnio" mokyklos ir darželio erdvių autorius ir kūrėjas. "Baltijos koučingo centro" įkūrėjas ir programų autorius.

Pranešimo tema: Mėgautis TEKMĖJE -atrakink duris į sėkmę!

Tėkmė ir sėkmė turi skirtumus. Tėkmė mus neša per neapibrėžtumą, turėdama aukštesnį planą. Kuris kartais nesutampa su mums suprantamu sėkmės keliu. Atsiduodant tėkmei, mes mokomės neprisirišti, paleisti ir priimti. Mes mokomės tikėti aukštesniu planu. Tikėti gyvenimu ir jo kūrėju.

Mūsų susitikime noriu pasidalinti daugiau apie naudą ir būdus būti tėkmėje. Ir joje rasti sėkmę.


Ugnė Genienė 

Moteris, mama, žmona, draugė, koučingo specialistė ir veidoskaitos trenerė. Ugnės kelias buvo kupinas paieškų ir atradimų, tačiau visada buvau žmogus, žvelgiantis giliai į žmonių veidus ir ieškantis jų širdies. Veidas yra kaip žemėlapis, atspindintis mūsų patirtį, baimes ir viltis. Tikiu, kad galime įgalinti savo veidus, tai padės mums geriau suprasti save ir pasaulį."

Pranešimo tema: Baimės kaina - Tavo gyvenimas?

Japonai sako, kad žmogus turi 3 veidus. Vieną rodo pasauliui. Kitą veidą atskleidžia artimiesiems draugams ir savo šeimai, o trečiojo veido nerodo niekam! Šis, kuris labiausiai slepiamas ir yra tikrasis Tavo atspindys.

Žmogaus veidas yra unikalus ir jis keičiasi visą gyvenimą. O juk gyvenime nutinka visko – pradžia ir pabaiga, šviesa ir tamsa, pliusas ir minusas, pakilimas ir nuosmūkis... Taip pat ir mūsų veiduose nutinka visko, juk gyvenimo emocijų pasiūla, kaip nuo šiaurės iki pietų poliaus. Ir visa ši emocinė gausa Tavo patyrimais sumaišyta, kiekvienas jos ingridientas yra apčiuopiamas, pasitarnaujantis bei atskleidžiantis slaptuosius Tavojo charakterio prieskonius! Tik mes patys ne visuomet tuos cukrinius pipiriukus atpažįstame ir priimame savyje, o juo labiau – kituose.

Nėra nei gerų, nei blogų veidų. Nėra gražių ar negražių veidų. Nėra tinkamų ar netinkamų savybių. Kaip ir nėra blogų ar gerų žmonių. YRA visuma, kuri kuria ASMENYBĘ ir jos patirtis!

Ir ši visuma turi savo KAINĄ. Kiekvienas mes turime pasirinkimus – klaidžioti, abejoti, žinoti, nieko nedaryti, būti, laukti... ieškoti ir nepasiduoti. Ieškoti tol, kol nutiks tie "Aha", "Vaaaaa", "O, taip!" ir kiti vidiniai emociniai šūksniai, kuriuos kūnas palydi aplodismentų virpesiu, iš niekur sužvilgančiomis ašaromis ar tikrojo juoko garsais...

Mes galime rinktis. Galime RINKTIS imti iš gyvenimo paskolą, kuriam kaip užstatą paliekame savo prigimtį arba galime RINKTIS investuoti savo vidinius resursus ir LAIKU pasiimti indėlius iš GYVENIMO.

Ką renkiesi Tu? Įkalinti ar įgalinti savo prigimtį? Skiriasi tik viena raidė, kurios KAINA yra prabangiai vertinga... Tai BAIMĖS kaina. Baimės kaina gyventi savo GYVENIMĄ!

Apie mūsų prigimties žemėlapius, apie žmogiškąsias paieškas, kurių ilgis, plotis ir kūrybinis bangavimas kiekvienam asmeniškai yra toks individualus, kartais labai painus, ar net pametantis kryptį... apie asmeninius baimės inkarus ir gyvenimo paieškos perlus, apie KAINĄ, kurią teko investuoti į savo patirtis – pasidalinsiu su Jumis.

Olesė Kekienė 

Įvaizdžio dizainerė, kostiumų kūrėja, menininkė dirbanti įvairiose srityse, kurianti per tarpdisciplinines patirtis, dirbanti socialiniuose projektuose su bendruomenėmis ir dėstanti įvaizdžio dizaino, estetikos, aprangos ir mados istorijos, meno suvokimo ir patyrimo temomis įvairiose Lietuvos ir Europos aukštosiose mokyklose. 20 metų patirtis kuriant įvaizdžius ir drabužius mados žurnalams, fotosesijoms, reklamoms, scenai, teatrui ir kinui, parašyta ir įgyvendinta aukštojo mokslo programa Įvaizdžio dizaino specialistams rengti Kauno kolegijoje. Pastaruoju metu aktyviai tyrinėja tekstilės kūrimo galimybes remiantis pajauta, intuicija, kūno pojūčiais sąveikaujant su gamta, jos kuriamomis spalvomis ir procesais, dominanti tema netobulumo estetika, autentiškumas, pojūčiai, to kas vyksta priėmimas.

Profesionalus mados dizaino išsilavinimas ir vidinis jautrumas leido taikyti žinias įvairiose srityse tyrinėjant žmogaus kūno patyrimus ir savijautą atsižvelgiant į jį supančią estetinę aplinką. Neuroestetika arba pojūčių estetika yra nauja sritis kurią lektorė šiame pranešime atskleis per asmenines profesines patirtis ir įžvalgas, remiantis naujausiais neuromokslo ir estetinio patyrimo tyrimais.

Pranešimo tema: Grožis: gydanti ar destruktyvi jėga?

Visi mus supantys vaizdiniai yra tam tikra kalba. Mus supanti visuma per formas, paviršius, spalvas su mumis kalba ir tai formuoja mūsų patyrimus ir suvokimus. Grožis, apranga, interjeras, aplinka, menas ir kitos estetinės patirtiys išmatuojamai keičia smegenis, mūsų nuostatas ir kūno savijautą. Tai keičia patį mūsų kūną.

Šiame susitikime aptarsime, kaip grožis, menas ir estetika iš tikrųjų veikia mus. Kaip mes patys formuojame žinutę apie save ir ką savo išvaizda pasakojame, kokį jausmą kuriame. Aptarsime kaip sąmoningai kurti būsenas ir pojūčius per grožį. Suprasime kokia išdidžiai paveiki yra grožio galia.

"Mes manome, kad esame mąstančios būtybės kurios jaučia, bet iš tiesų esame jaučiančios būtybės kurios mąsto" - Jill Bolte Taylor

Ala Tamulienė 

Dvasinių kelionių, patyriminių seminarų ir išrišimų autorė, universalios kvėpavimo energijos vedlė, savo veikloje apjungusi daugelio dvasinių praktikų išmintį.

Ala yra dalinimosi Visatos dėsnių pagrindais grupės "Išrišimai su Ala" autorė ir vedančioji: (https://bit.ly/47uS1lm), gyvosios knygos "Laumžirgio užrašai": (https://bit.ly/3qhV28c) autorė.

Ala - Bert ir Sophie Hellinger tiesioginė mokinė, ilgametė dvasinių konsteliacijų praktikė, diplomuota konsteliacijų vedančioji, baigusi Hellinger įkurtą mokyklą ir gavusi gyvo žinojimo srautą iš paties Berto Hellingerio.

Pranešimo tema: Myli ar mėgsti? Ko išties trokšta moters siela?

Ko reikia moteriai? Šis klausimas visais laikais jaudino žmonių protus. O atsakymas į jį labai paprastas. Moteriai reikia MEILĖS. Tik meilės erdvėje skleidžiasi jos sielos žiedas, plečiasi laukas ir gimsta idėjos. Tik meilės erdvėje atgyja ir įsigalina moters tikroji GALIA, atnešanti TAIKĄ jos sukurtam pasauliui. Tik moteris dažnai negeba atskirti "myli" nuo "mėgsta" ir išduodamos savo dievišką prigimti, merdėja ubagaujant netikros meilės, kuri nugalina ir paklupdo. Tik suvokusi savo prigimties dieviškumą, moteris tampa meilės versme, alsuojanti meile ir ja pripildanti savo lauką. Tik būnant savo orume ir tikrume moteris geba atskirti "myli" nuo "mėgsta" ir gyventi savo pašaukimą.